
Плашка RICHMANN М8 х 1,25 мм (C9058)
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: C9058
+380 (50) 723-99-22
- +380 (96) 723-99-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плашка RICHMANN M8 x 1,25 мм призначена для точного нарізання зовнішньої різьби.
- Матеріал: виготовлена з високоякісної легованої кремнієво-хромистої сталі (Si-Cr), що забезпечує довговічність і зносостійкість.
- Конструкція: оснащена спеціальними отворами для надійного кріплення в тримачі.
- Упаковка: багаторазова упаковка забезпечує зручність зберігання та транспортування.
- Стандарти: відповідає вимогам DIN 223, що гарантує відповідність високим стандартам якості.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: плашка
- Стандарт: DIN 223
- Матеріал: кремнієво-хромиста сталь (Si-Cr)
- Розмір: M8
- Крок різьби: 1,25 мм (звичайна різьба)
- Зовнішній діаметр: 25 мм
- Висота: 9 мм
- Вага: 0,021 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richmann |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Плашка цілісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Si-Cr Steel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴





