- _x000D_
- Сегментний алмазний диск призначений для різання таких матеріалів як: керамічна, глянцева, кам'яна плитка, скло. _x000D_
- Призначений для різання матеріалу за допомогою кутової шліфувальної машини. _x000D_
- Діаметр диска 230 мм, товщина: 2,8 мм, діаметр отвору 22,23 мм, алмазна поверхня 7 мм. _x000D_
- Спеціальний профіль алмазної кромки дозволяє різати найтвердіші матеріали з високою швидкістю без шкоди для якості обробки. _x000D_
- Для мокрого різання. _x000D_
_x000D_
ЗАСТОСУВАННЯ:
- _x000D_
- керамічна плитка, _x000D_
- глянцева плитка _x000D_
- кам'яна плитка _x000D_
- скло _x000D_
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
_x000D_Тип: відрізний алмазний диск
_x000D_
Для роботи: на мокро
_x000D_
Діаметр диска [мм]: 230
_x000D_
Товщина диска [мм]: 2,8
_x000D_
Діаметр отвору [мм]: 22,23
_x000D_
Висота алмазного сегменту [мм]: 7
_x000D_
Максимальна швидкість обертання [RPM]: 6650
_x000D_
Розміри упаковки [мм]: 285 x 260 x 3,5
_x000D_
Вага [кг]: 0,67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richmann |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Піщаник, Скло, Плитка, Мармур |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴



