
Круг кораловий зачисний шліфувальний Hilfmann 125 мм (H4639)
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: H4639
+380 (50) 723-99-22
- +380 (96) 723-99-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Hilfmann H4639 - круг кораловий зачисний.
Круг має велику площу покриття коралом, що збільшує його ресурс.
Товщина круга 15 мм.
ЗАСТОСУВАННЯ:
- для видалення фарб та лаків з поверхонь різного кольору та інших подібних матеріалів.
- для зняття іржі з металу, причому не дряпаючи сам метал.
- Також дані круги можна використовувати для вирівнювань країв плитки та керамограніту.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Тип: шліфувальне коло з нетканого матеріалу (кораловий)
Діаметр круга [мм]: 125
Діаметр отвору [мм]: 22,23
Товщина [мм]: 15
Максимальна швидкість обертання [об/хв]: 9800
Лінійна швидкість [м/с]: 80
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал, Кераміка, Нержавіюча сталь, Плитка, Сталь |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



