
Фонарь лампа для СТО мастерской Richmann 88 SMD-LED 8 Вт 600 лм кабель 5 м IP 54 (C5952)
899 ₴
- Нет в наличии
- Код: C5952
+380 (50) 723-99-22
- +380 (96) 723-99-22
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Richmann C5952 - водонепроникний світильник для майстерні з живленням від мережі та захистом IP 54.
- Додаткове джерело світла надзвичайно корисне в кожній майстерні.
- 88 світлодіодів SMD-LED випромінюють світловий потік 600 лм.
- Живлення від мережі 220 - 240 В через кабель, покритий міцною гумою, довжиною 5 м.
- Оснащений гачком, захованим в корпусі лампи, який можна повертати в будь-якому напрямку.
- Крім того, лампа має потужний неодимовий магніт в центрі корпусу, що дозволяє кріпити її на капот, наприклад, при ремонті двигуна.
- Міцний, герметичний корпус.
- Відповідає всім європейським стандартам (CE).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: лампа майстерні.
Потужність [Вт]: 8.
Діод: SMD-LED.
Джерело світла: 88 x LED.
Світловий потік [лм]: 600.
Розмір світлодіодного поля [мм]: 130x50.
Напруга [В]: 220 - 240.
Довжина кабелю [м]: 5.
Довжина лампи [мм]: 305.
Клас стійкості: IP 54.
Стандарти: CE.
Вага [кг]: 0,500
Розміри упаковки [мм]: 370 x 90 x 70.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richmann |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 500 г |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Количество светодиодов | 88 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 8 Вт |
| Световой поток | 600 лм |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 60 мм |
| Длина провода | 5 м |
| Длина | 305 мм |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 230 |
| Способ освещения | Местное освещение |
| Тип лампы | LED промышленный светильник SMD |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴










